Desertní talíř
porcelán, malba kobaltem a zlatem a pestrými emaily na polevě, motivy krasavic na zahradě u verandy pod kvetoucí slivoní, sign. věčné mládí, bohatství a věčné pocty, Japonsko, Arita ve stylu Imari, 1. pol. 19. století, průměr 21,5 cm (Su)
28.05.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Desertní talíř
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |